نمایش دادن همه 4 نتیجه

دوره کنترل کیفی باکتری - ادرار و انگل شناسی

دوره کنترل کیفی باکتری – ادرار و انگل شناسی

بدون امتیاز 0 رای

کنترل کیفیت میکروبی شامل انجام تست‌ها و اقدامات مختلف برای اطمینان از کیفیت و سلامت محصولات یا محیط‌های مرتبط با میکروب‌ها می‌شود. این فرآیند شامل ارزیابی و تست میکروبی‌ها برای تشخیص حضور و میزان آن‌ها، کنترل و پیشگیری از آلودگی‌ها و همچنین اطمینان از تطابق با استانداردها و دستورالعمل‌های بهداشتی است.

0
1,000,000 تومان
دوره کنترل کیفی هورمون و سرولوژی و دوره مبانی آماری کنترل کیفی

دوره کنترل کیفی هورمون و سرولوژی و دوره مبانی آماری

بدون امتیاز 0 رای

سرولوژی به معنای مطالعه علمی سرم و دیگر مایعات بدن است. آزمایش‌های سرولوژی که آزمایش‌های آنتی‌بادی نیز نامیده شده‌اند، معمولاً در مواردی استفاده می‌شوند که قصد تشخیص آنتی بادی در سرم وجود داشته باشد؛ آنتی‌بادی‌هایی که معمولاً در پاسخ به عفونت‌ها و بیماری‌های مختلف یا حتی علیه پروتئین‌های خود بدن شخص به وجود می‌آیند. در آزمایش‌های سرولوژی این پیش فرض وجود دارد که بهتر است به جای جستجو برای پیدا کردن یک آنتی ژن که در بدن باعث ناهنجاری شده است، پاسخ بدن به آنتی ژن را بررسی کنیم.

0
1,600,000 تومان
دوره کنترل کیفی هماتولوژی و دوره مبانی آماری کنترل کیفی

دوره کنترل کیفی هماتولوژی و دوره مبانی آماری کنترل کیفی

بدون امتیاز 0 رای

این دوره تمام مطالب کنترل کیفیت، استاندارد سازی، مدیریت آزمایشگاه و تجهیزات هماتولوژی ، ایمنی در آزمایشگاه و مدیریت ریسک و کنترل کیفی بخش ها و … از صفر و قدم به قدم آموزش داده میشود که شما بعد این دوره تمام موارد مهم و ضروی برای ثضمین کیفیت در آزمایشگاه رو مسلط میشوید.

0
1,600,000 تومان

دوره کنترل کیفی بیوشیمی و مبانی آماری کنترل کیفی

بدون امتیاز 0 رای

جامع ترین و کاملترین دوره مدیریت و تضمین کیفیت در آزمایشگاه که توسط کاریزلب با تجربه تضمین کیفیت و کنترل کیفیت در ایران، ارائه میشود که تمام مطالب کنترل کیفیت، استاندارد سازی، مدیریت آزمایشگاه و تجهیزات ، ایمنی در آزمایشگاه و مدیریت ریسک و کنترل کیفی بخش ها و … از صفر و قدم به قدم آموزش داده میشود که شما بعد این دوره تمام موارد مهم و ضروی برای ثضمین کیفیت در آزمایشگاه رو مسلط میشوید.

0
1,600,000 تومان